APC BV650I uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
BV650I
€ 66,13
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC BV650I uninterruptible power supply (UPS)
Zekerheid door noodstroom
Een APC Easy-UPS heeft een ingebouwde accu die ervoor zorgt dat alle aangesloten apparaten, zoals een NAS, router, modem en mediabox blijven werken als de stroom uitvalt. Hierdoor voorkom je zowel downtime, schade aan apparatuur, als verlies van gegevens.
Veiligheid en gemak
Daarnaast beschermt deze veilige APC UPS kostbare apparatuur tegen piekspanning die bijvoorbeeld ontstaat door blikseminslag. Doordat de APC Easy-UPS BV650I ook aan de muur te bevestigen is en beschikt over 6 C13 uitgangen, kan er veel apparatuur worden aangesloten en is deze APC noodstroomvoorziening dus op vele plaatsen inzetbaar.
Verwachte accuduur
Belasting in Watt, accuduur in Minuten:
10W = 120 Min.
40W = 55 Min.
80W = 25 Min.
120W = 10 Min.
180W = 6 Min.
240W = 2 Min.
Verlengt de accuduur
De AVR functie verlengt zowel de verwachte accu levensduur als de verwachte runtime, doordat hij zowel lage als hoge voltages corrigeert zonder de accu daarvoor te ontladen.
Verleng de levensduur
De interne batterij cartridge (APCRBCV210) is te vervangen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van de APC BV650I.
Garantieverlenging
De fabrieksgarantie van de BV650I bedraagt 2 jaar en kun je met het APC service pack (WBEXTWAR3YR-SP-01A) upgraden naar 5 jaar.
Een APC Easy-UPS heeft een ingebouwde accu die ervoor zorgt dat alle aangesloten apparaten, zoals een NAS, router, modem en mediabox blijven werken als de stroom uitvalt. Hierdoor voorkom je zowel downtime, schade aan apparatuur, als verlies van gegevens.
Veiligheid en gemak
Daarnaast beschermt deze veilige APC UPS kostbare apparatuur tegen piekspanning die bijvoorbeeld ontstaat door blikseminslag. Doordat de APC Easy-UPS BV650I ook aan de muur te bevestigen is en beschikt over 6 C13 uitgangen, kan er veel apparatuur worden aangesloten en is deze APC noodstroomvoorziening dus op vele plaatsen inzetbaar.
Verwachte accuduur
Belasting in Watt, accuduur in Minuten:
10W = 120 Min.
40W = 55 Min.
80W = 25 Min.
120W = 10 Min.
180W = 6 Min.
240W = 2 Min.
Verlengt de accuduur
De AVR functie verlengt zowel de verwachte accu levensduur als de verwachte runtime, doordat hij zowel lage als hoge voltages corrigeert zonder de accu daarvoor te ontladen.
Verleng de levensduur
De interne batterij cartridge (APCRBCV210) is te vervangen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van de APC BV650I.
Garantieverlenging
De fabrieksgarantie van de BV650I bedraagt 2 jaar en kun je met het APC service pack (WBEXTWAR3YR-SP-01A) upgraden naar 5 jaar.
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 40 dB |
|---|---|
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Uitgangsfrequentieregeling | 50/60 Hz |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overdrachtstijd (Lijnmodus naar batterijmodus) | 6 ms |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Output power capacity | 0,65 kVA |
| Surge energy rating | 156 J |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 375 W |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Ingang operation voltage (min) | 170 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 0 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 0 V |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Line-interactive |
Accu/Batterij
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|---|
| Certificering | CE |
Verpakking
| Diepte verpakking | 373 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 237 mm |
| Breedte verpakking | 143 mm |
| Gewicht verpakking | 4,8 kg |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
|---|
Design
| Snoerlengte | 1,52 m |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces
| Aantal AC uitgangen | 1 AC-uitgang(en) |
|---|---|
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 4,5 kg |
|---|---|
| Hoogte | 92 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 305 mm |
Overige specificaties
| Type batterij | leakproof |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
APC BV650I uninterruptible power supply (UPS)
€ 66,13
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW