APC BR1200G-FR uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
BR1200G-FR
€ 339,86
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC BR1200G-FR uninterruptible power supply (UPS)
Zekerheid door noodstroom
Een APC Back-UPS PRO heeft een ingebouwde accu die ervoor zorgt dat alle aangesloten apparatuur, zoals een NAS, router, modem en mediabox blijft werken als de stroom uitvalt. Daarnaast kan deze APC noodstroomvoorziening via de usb aansluiting een NAS of PC ook op tijd automatisch afsluiten. Handig wanneer de APC ups bijna leeg is. Hierdoor voorkom je zowel downtime, schade aan apparatuur, als verlies van gegevens.
Veiligheid en gemak
Daarnaast beschermt deze veilige APC Back-UPS PRO kostbare apparatuur tegen piekspanning die bijvoorbeeld ontstaat door blikseminslag. Met deze ups beveilig je zowel je stroom- als netwerkaansluiting (1Gbit). Doordat de APC Back-UPS PRO ook is voorzien van een LCD scherm is hij eenvoudig in gebruik.
Verzekering
Ondanks het hoge risico op blikseminslag en piekspanning heeft APC het volste vertrouwen in haar producten en biedt op deze APC Back-UPS:
- Equipment protection policy van 150.000 euro
Verleng de levensduur
De interne batterij cartridge (APCRBC124) is eenvoudig, veilig en zelfstandig door de gebruiker te vervangen. Dit zonder dat je de APC BR1200G-FR of aangesloten apparatuur moet uitschakelen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van de APC Back-UPS.
Garantieverlenging
De fabrieksgarantie van de BR1200G-FR bedraagt 3 jaar en kun je met het APC service pack (WBEXTWAR3YR-SP-01) upgraden naar 6 jaar.
Bespaar op operationele kosten
De UPS is voorzien van AVR, dit verlengt de levensduur van de batterij en maximaliseert de runtime door lage en hoge spanningen te corrigeren zonder de batterij te ontladen. Verder beschikt de noodstroomvoorziening over 6 battery+surge protected uitgangen. Tevens is PowerChute Serial Shutdown software en een usb kabel (type B to type A) inbegrepen.
Green Premium
Dit label vertegenwoordigt de inzet van Schneider Electric om producten te leveren met de beste milieuprestaties in hun klasse. Green Premium belooft te voldoen aan de nieuwste regelgeving, transparantie over milieueffecten en circulaire en producten met een lage CO2-uitstoot.
Green Premium:
- Staat voor een energiezuinig product dat onze klanten helpt om hun CO2-reductiedoelstellingen te bereiken en tegelijkertijd energiekosten te besparen. De energie-efficiëntie van dit product is minstens 10% hoger dan het marktgemiddelde.
- Biedt inzichtelijkheid in de milieu-effecten van het product, deze data is 24/7 beschikbaar via het digitale product milieuprofiel, zie https://checkaproduct.se.com/
- Belooft minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen in en voorbij naleving van wet en regelgeving (RoHS-/REACh)
Een APC Back-UPS PRO heeft een ingebouwde accu die ervoor zorgt dat alle aangesloten apparatuur, zoals een NAS, router, modem en mediabox blijft werken als de stroom uitvalt. Daarnaast kan deze APC noodstroomvoorziening via de usb aansluiting een NAS of PC ook op tijd automatisch afsluiten. Handig wanneer de APC ups bijna leeg is. Hierdoor voorkom je zowel downtime, schade aan apparatuur, als verlies van gegevens.
Veiligheid en gemak
Daarnaast beschermt deze veilige APC Back-UPS PRO kostbare apparatuur tegen piekspanning die bijvoorbeeld ontstaat door blikseminslag. Met deze ups beveilig je zowel je stroom- als netwerkaansluiting (1Gbit). Doordat de APC Back-UPS PRO ook is voorzien van een LCD scherm is hij eenvoudig in gebruik.
Verzekering
Ondanks het hoge risico op blikseminslag en piekspanning heeft APC het volste vertrouwen in haar producten en biedt op deze APC Back-UPS:
- Equipment protection policy van 150.000 euro
Verleng de levensduur
De interne batterij cartridge (APCRBC124) is eenvoudig, veilig en zelfstandig door de gebruiker te vervangen. Dit zonder dat je de APC BR1200G-FR of aangesloten apparatuur moet uitschakelen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van de APC Back-UPS.
Garantieverlenging
De fabrieksgarantie van de BR1200G-FR bedraagt 3 jaar en kun je met het APC service pack (WBEXTWAR3YR-SP-01) upgraden naar 6 jaar.
Bespaar op operationele kosten
De UPS is voorzien van AVR, dit verlengt de levensduur van de batterij en maximaliseert de runtime door lage en hoge spanningen te corrigeren zonder de batterij te ontladen. Verder beschikt de noodstroomvoorziening over 6 battery+surge protected uitgangen. Tevens is PowerChute Serial Shutdown software en een usb kabel (type B to type A) inbegrepen.
Green Premium
Dit label vertegenwoordigt de inzet van Schneider Electric om producten te leveren met de beste milieuprestaties in hun klasse. Green Premium belooft te voldoen aan de nieuwste regelgeving, transparantie over milieueffecten en circulaire en producten met een lage CO2-uitstoot.
Green Premium:
- Staat voor een energiezuinig product dat onze klanten helpt om hun CO2-reductiedoelstellingen te bereiken en tegelijkertijd energiekosten te besparen. De energie-efficiëntie van dit product is minstens 10% hoger dan het marktgemiddelde.
- Biedt inzichtelijkheid in de milieu-effecten van het product, deze data is 24/7 beschikbaar via het digitale product milieuprofiel, zie https://checkaproduct.se.com/
- Belooft minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen in en voorbij naleving van wet en regelgeving (RoHS-/REACh)
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 45 dB |
|---|---|
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Output power capacity | 1,2 kVA |
| Surge energy rating | 445 J |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 720 W |
| UPS-topologie | Line-interactive |
Accu/Batterij
| Vervangings-batterij cartridge | 1 |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 8 uur |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 11,6 kg |
|---|---|
| Hoogte | 301 mm |
| Breedte | 112 mm |
| Diepte | 380 mm |
Overige specificaties
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 238 x 488 x 387 mm |
|---|---|
| Type batterij | APCRBC124 |
| Netwerkfuncties | 10/100/1000 Base-T |
| Relatieve luchtvochtigheid | 0 - 95 procent |
| Filterbeschrijving | UL 1449 |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Netspanning, in bedrijf | 230 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
Design
| Snoerlengte | 1,83 m |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
|---|---|
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Stopcontacttypes | Type E |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 9000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 13,2 kg |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
|---|
APC BR1200G-FR uninterruptible power supply (UPS)
€ 339,86
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW