APC BGM2200B-UK uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
BGM2200B-UK
€ 356,74
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC BGM2200B-UK uninterruptible power supply (UPS)
APC BGM2200B-UK. UPS-topologie: Line-interactive, Output power capacity: 2,2 kVA, Uitgangsvermogen: 1320 W. Stopcontacttypes: Type G (BS 1363), Stekker: Type G, Aantal AC uitgangen: 4 AC-uitgang(en). Batterijtechnologie: Lood-zuur, Accu/Batterij voltage: 24 V, Typische backup tijd op volledige lading: 0,5 min. Vormfactor: Tower, Kleur van het product: Zwart, Snoerlengte: 1,5 m. Breedte: 104 mm, Diepte: 409 mm, Hoogte: 292 mm
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Responstijd | 10 ms |
|---|---|
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Stroom (max.) | 12 A |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Ja |
| Output power capacity | 2,2 kVA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 1320 W |
| Ingang operation voltage (max) | 302 V |
| Ingang operation voltage (min) | 168 V |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Line-interactive |
Accu/Batterij
| Typische backup tijd op halve lading | 6,75 min |
|---|---|
| Typische backup tijd op volledige lading | 0,5 min |
| Accu/Batterij voltage | 24 V |
| Koude start | Ja |
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
| Batterijtechnologie | Lood-zuur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 16 uur |
| Automatische batterij test | Ja |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 12,3 kg |
|---|---|
| Hoogte | 292 mm |
| Breedte | 104 mm |
| Diepte | 409 mm |
Design
| Snoerlengte | 1,5 m |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Vormfactor | Tower |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| Aantal AC uitgangen | 4 AC-uitgang(en) |
|---|---|
| Stekker | Type G |
| Stopcontacttypes | Type G (BS 1363) |
| USB-poort | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 40 °C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Verpakking
| Diepte verpakking | 480 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 155 mm |
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Gewicht verpakking | 14,5 kg |
APC BGM2200B-UK uninterruptible power supply (UPS)
€ 356,74
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW