APC BGM2200-GR uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
BGM2200-GR
€ 354,82
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC BGM2200-GR uninterruptible power supply (UPS)
Deze APC Back-UPS Pro biedt een premium stroombeveiliging voor hoogwaardige gamingconsoles en pc's, routers/modems en gamingaccessoires. De 2200VA/1320W tower-UPS heeft 6 totale uitgangen, waarvan er 4 een back-up batterij en overspanningsbeveiliging zijn, en 2 die alleen overspanningsbeveiliging zijn. Het heeft een nominale overspanningsenergie van 1080 Joule. Het beschikt over automatische spanningsregeling om spanningsval en -pieken te corrigeren tot de juiste niveaus. Het wordt geleverd met PowerChute Serial Shutdown, een gemakkelijk te gebruiken en veilige software voor systeemuitschakeling met functies voor vermogens- en energiebeheer. Deze UPS heeft 2 jaar reparatie of vervanging garantie, 3 jaar reparatie of vervanging alleen voor landen van de Europese Unie. Het heeft 3 USB-poorten (Type A + C) voor het slim opladen van persoonlijke apparaten.
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Responstijd | 8 ms |
|---|---|
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Stroom (max.) | 12 A |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| EMI/RFI geluidsfiltering | Ja |
| Golf protectie functies | Netwerk |
| Output frequentie | 60 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Ja |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Output power capacity | 2,2 kVA |
| Surge energy rating | 1080 J |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 1320 W |
| Ingang operation voltage (max) | 302 V |
| Ingang operation voltage (min) | 168 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Golfvorm | Sinus |
| UPS-topologie | Line-interactive |
Accu/Batterij
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 24 V |
| Koude start | Ja |
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 16 uur |
| Automatische batterij test | Ja |
Certificaten
| Certificering |
IEC 62040-1-1 IEC 62040-2 |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 480 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 155 mm |
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Gewicht verpakking | 14,5 kg |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | Green Premium |
|---|
Design
| Snoerlengte | 1,52 m |
|---|---|
| Rackcapaciteit | 0U |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Vormfactor | Tower |
| Kleur van het product | Wit |
| Type beeldscherm | LCD |
Poorten & interfaces
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
|---|---|
| Soort serieële aansluiting | RJ-45 |
| Aantal AC uitgangen | 6 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 40 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 3048 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 12,3 kg |
|---|---|
| Hoogte | 292,1 mm |
| Breedte | 104,1 mm |
| Diepte | 408,9 mm |
Inhoud van de verpakking
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
APC BGM2200-GR uninterruptible power supply (UPS)
€ 354,82
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW