APC BE1050G2-UK uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
BE1050G2-UK
€ 133,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC BE1050G2-UK uninterruptible power supply (UPS)
APC BE1050G2-UK. UPS-topologie: Stand-by (Offline), Output power capacity: 1,05 kVA, Uitgangsvermogen: 600 W. Stopcontacttypes: BS 1363, Aantal AC uitgangen: 8 AC-uitgang(en), USB-poorttype: USB Type-A. Batterijtechnologie: Lood-zuur, Batterij capaciteit: 9 Ah, Accu/Batterij voltage: 12 V. Vormfactor: Desktop, Kleur van het product: Zwart. Certificaten van naleving: CE, EAC
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Responstijd | 6 ms |
|---|---|
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Efficientie | 80 procent |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Output power capacity | 1,05 kVA |
| Surge energy rating | 310 J |
| Frequentie | 47/63 Hz |
| Uitgangsvermogen | 600 W |
| Ingang operation voltage (max) | 266 V |
| Ingang operation voltage (min) | 180 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Golfvorm | Stepwise (Stapsgewijs) |
| UPS-topologie | Stand-by (Offline) |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
|---|---|
| Batterij capaciteit | 9 Ah |
| Batterijtechnologie | Lood-zuur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 6 uur |
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE, EAC |
|---|
Verpakking
| Diepte verpakking | 186 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 190 mm |
| Breedte verpakking | 441 mm |
| Gewicht verpakking | 4,4 kg |
Design
| Vormfactor | Desktop |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces
| Aantal AC uitgangen | 8 AC-uitgang(en) |
|---|---|
| Stopcontacttypes | BS 1363 |
| USB-poorttype | USB Type-A |
| USB-poort | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4572 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 4,6 kg |
|---|---|
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 365 mm |
Logistieke gegevens
| Garantieperiode | 2 jaar |
|---|
APC BE1050G2-UK uninterruptible power supply (UPS)
€ 133,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW