APC Back-UPS 400, UK uninterruptible power supply (UPS)
Artikelnummer:
BE400-UK
€ 87,05
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
APC Back-UPS 400, UK uninterruptible power supply (UPS)
De populairste desktop-UPS ter wereld
De Back-UPS ES biedt betaalbare batterij back-up en piekstroombeveiliging voor thuiscomputers. Met genoeg stopcontacten om uw volledig systeem te beveiligen, ingebouwde telefoon/fax/modemlijn (DSL compatibel)-beveiliging en gemakkelijk te installeren software voor het veilig afsluiten van het systeem biedt deze stroombeschermingsoplossing de beste waarde voor thuis- en thuiskantoorcomputers.
- Hoorbare waarschuwingssignalen
- Automatische zelftest
- Stopcontacten met accu- en (alleen-)piekspanningsbeveiliging
- Koude-startmogelijkheid
- Gegevenslijnpiekstroombeveiliging
- Vervanging hete accu's mogelijk
- Levenslange garantie op dataherstel
- Handhaving constante stroomvoorziening
- Circuitonderbrekers te resetten
- Goedgekeurd door veiligheidsbureau
- Voor transformer-block geschikte stopcontacten
- USB connectiviteit.
De Back-UPS ES biedt betaalbare batterij back-up en piekstroombeveiliging voor thuiscomputers. Met genoeg stopcontacten om uw volledig systeem te beveiligen, ingebouwde telefoon/fax/modemlijn (DSL compatibel)-beveiliging en gemakkelijk te installeren software voor het veilig afsluiten van het systeem biedt deze stroombeschermingsoplossing de beste waarde voor thuis- en thuiskantoorcomputers.
- Hoorbare waarschuwingssignalen
- Automatische zelftest
- Stopcontacten met accu- en (alleen-)piekspanningsbeveiliging
- Koude-startmogelijkheid
- Gegevenslijnpiekstroombeveiliging
- Vervanging hete accu's mogelijk
- Levenslange garantie op dataherstel
- Handhaving constante stroomvoorziening
- Circuitonderbrekers te resetten
- Goedgekeurd door veiligheidsbureau
- Voor transformer-block geschikte stopcontacten
- USB connectiviteit.
Specificaties
Algemeen
| Merk | APC |
|---|
Kenmerken
| Geluidsniveau | 45 dB |
|---|---|
| Golf protectie functies | Netwerk, Telefoon |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Output power capacity | 0,4 kVA |
| Surge energy rating | 310 J |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 240 W |
| Ingang operation voltage (max) | 230 V |
| Ingang operation voltage (min) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| UPS-topologie | Stand-by (Offline) |
Accu/Batterij
| Typische backup tijd op halve lading | 18,1 min |
|---|---|
| Typische backup tijd op volledige lading | 5,2 min |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 16 uur |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|---|
| Certificering | BSI 1363 |
Verpakking
| Diepte verpakking | 366 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 132 mm |
| Breedte verpakking | 300 mm |
| Gewicht verpakking | 5,6 kg |
Design
| Snoerlengte | 1,83 m |
|---|---|
| Vormfactor | Compact |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Houtskool |
Poorten & interfaces
| Aantal AC uitgangen | 8 AC-uitgang(en) |
|---|---|
| Stopcontacttypes | BS 1363 |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 15000 m |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 5,4 kg |
|---|---|
| Hoogte | 86 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 285 mm |
APC Back-UPS 400, UK uninterruptible power supply (UPS)
€ 87,05
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW