Vragen over onze diensten? Neem contact op met onze experts.
Heeft u een vraag? Neem contact op met onze experts.
Heeft u een vraag over onze producten? Neem contact op met onze experts.
08-11-2021
In Januari 2023 zal Microsoft zijn ondersteuning met het uitgebreide beveiligingsprogramma voor Windows 7 SP1 en Windows 7 Professional stoppen. Dit gaat tevens gelden voor Windows Server 2008, maar daarvan zal de ondersteuning in Januari 2024 stopgezet worden, aldus de techgigant.
Vanaf 8 Februari 2022 zal het laatste jaar ingaan voor de ondersteuning op het extended security programma. Dit betreft gebruikers die specifiek betalen om gebruik te maken van dit security programma. Deze gebruikers kregen hiervoor langere ondersteuning voor beveiligingsupdates, maar op 10 Januari 2023 zal de ondersteuning definitief verlopen. Voor klanten die gebruik maken van Windows Server 2008 R2 SP1, SP of een van deze versies in combinatie met Azure geldt dat zij een jaar langer ondersteuning kunnen krijgen tot en met 2024 (tegen betaling). Er zullen geen nieuwe functies meer worden uitgerold voor zowel Windows 7 als voor Windows Server 2008. Wel krijgt men – na betaling – langer beveiligingsupdates.
Ondersteuning Microsoft Office 2013 stopt
Smart-UPS via beveiligingslek kwetsbaar voor vernietiging
Bekende routermerken bevatten beveiligingslekken
Microsoft stopt ondersteuning Windows 7 en Windows Server 2008
Browsers blijven gevoelig voor kwetsbaarheden
Microsoft lanceert Office 2021
Windows 11 vanaf 5 Oktober beschikbaar
Windows 11 preview in Azure Virtual Desktop
Nieuwe functies binnen Microsoft Teams
Microsoft lanceert Windows 365
Neem contact op met ons. 0162 456 640
0162 456 640
info@cco-automatisering.nl
Innovatiepark 4b, 4906 AA Oosterhout
LinkedIn
Maandelijks sturen wij een nieuwsbrief met daarin de laatste tips, aanbiedingen en nieuws over ICT, telefonie en printing.
CCO ict diensten - persoonlijk & professioneel
Algemene voorwaarden | Disclaimer | Garantie en service
Bestelling ophalen